Kõik e-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad kehtivat käibemaksu. Ettevõte jätab endale õiguse hindu ette teavitamata muuta.

Tellimuste eest saab tasuda Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, LHV Pank, Luminor, Coop Pank).

Makse teostamine toimub väljaspool e-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. E-poel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule "Tagasi kaupmehe juurde". Kui Sa unustad vajutada, siis tellimust ei aktiveerita.

E-poest tellitud toodete eest saab tasuda ka esitatud tellimuse /arve alusel. Peale makse kinnitamist saadame Sinu e-posti aadressile teate tellimuse kinnitamise kohta. 

 

NB! Haridusasutused ja lepingulised kliendid ostavad kaupu arve alusel ning neile saadetakse kokkulepitud maksetähtajaga arve koos kaubaga. Haridusasutuste ja Lepinguliste klientide puhul ettemaksu ei nõuta.
Kõikidele riigiasutustele saadetakse automaatselt xml - vormingus E-arve peale kauba väljastamist meie laost.

 

 Kauba eest arvega maksmisel tuleb tasuda maksimaalseltkolme päeva jooksul alates arve saamisest, vastasel juhul Sinu tellimus tühistatakse. Leping jõustub, kui raha on A&T Trading OÜ pangakontole laekunud.Kuni täieliku tasumiseni kauba eest on kaup müüja omand.

Arve alusel :

A&T TRADING OÜ
Reg.nr : 10449847
Kmkr : EE100451643
Osmussaare 8, Tallinn
Pank : EE402200221011332423